fbpx

Nasıl Çalışıyoruz?
Nasıl Çalışıyoruz?

1.Adım

Online Yardım

İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarımızdan biri sizinle iletişime geçip gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

* İletişim Kanallarımız; Telefon, WhatsApp, Mail, Muayenehane
*Daha detaylı bilgi için İletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Süreç : 3.Adım

Operasyon Günü

Özel hastanemizden ayarlanan uygun ameliyat günü ile beraber yatışınız gerçekleştirilmektedir. Ameliyat öncesi gerekli tetkiklerin* yapılabilmesi için en az 1 saat önceden hastaneye giriş yapmanız gerekmektedir. Arkadaşlarımız operasyon öncesi ve sonrası size refakat edip her zaman ihtiyaçlarınız için yanınızda olacaklar.

* Yapılacak ameliyata göre değişiklik olmakla beraber; Covid-19 Testi, Hemogram testi, Kan şekeri testi, Anemi testi, Üre testi, Kreatinin, Alt ve Ast testi, Total kolesterol testi, HCV testi, HIV testleri sizlerin sağlığı için yapılabilmektedir.

2.Adım

İlk Muayene ve Tedavi Planlaması

Yapılan görüşmeler sonucunda size en uygun tedavi planlamasını çıkarmak ve doktorunuzla karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilmek adına sizin uygunluğunuza göre randevunuz ayarlanıyor.

Süreç : 4.Adım

Taburcu Olma

Hastanemizde iyileşme süreciniz tamamlandığında, hekiminiz size taburcu olma zamanınızı söyleyecektir. Taburcu işlemleri yaklaşık olarak 1 ila 2 saat içinde tamamlanır.

Süreç : 5.Adım

Operasyon Sonrası

Geçmiş olsun, operasyonunuz geçti fakat düzenli doktor kontrolleriniz, kullanmanız gereken ilaçlar, sağlığınızı korumak için gerekli bilgilendirmeler

* Plug in a 4G LTE modem to stream live anywhere with 4G LTE.

Merhaba!
Muayene ve Bilgi için Ulaşıyorum.