fbpx

Covid-19 Önlemleri

Ataşehir Cerrahi olarak hastalarımızı kendimiz kadar önemsiyoruz. Sizler için aldığımız önlemlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1. ÖNLEM

HASTANE GİRİŞİNDE TERMAL KAMERA YADA ISI ÖLÇER İLE TEST

Hastanemize ve kliniğimize gelen hasta yada hasta yakınları giriş kısmında özel termal kamera ve ısı ölçerle ile vücut sıcaklığı ölçülerek COVID-19 neden olduğu semptomlar kişilere soruluyor.

3.ÖNLEM

MASKE VE KORUYUCU EKİPMANLAR

Maske kullanımı, Covid-19 enfeksiyonunun yayılmasını önlemede büyük rol oynuyor. Bütün hastalarımıza ücretsiz maske verilip hastane içerisinde maskesiz dolaşmaya izin verilmiyor.Sağlık çalışanlarımız bu süreçte özel maske ve ekipmanlarla size hizmet veriyor.

5.ÖNLEM

SOSYAL MESAFEYE ÖNEM VERİLİYOR

Hastalarımızı hasta yakınlarını ve sağlık personellerimizi sosyal mesafe kurallına uyarak toplu şekilde bir arada bulunmamalarını asansör bekleme alanı ve koridarlarda aralarına mesafe koymaları için yazılı ve resimli şekilde uyararak takip ediyoruz.

2. ÖNLEM

HASTANE VE KLİNİK ÇALIŞANLARINA DÜZENLİ TEST

Çalışan sağlık personellerimiz bu süreçte düzenli olarak COVID-19 testi yaptırmakta ve kendilerine çok dikkat ederek sık sık ellerini yıkayıp özel sabunlarla steril olmaktadır.

4.ÖNLEM

ÖZEL DEZENFEKTANLARLA DETAYLI TEMİZLİK

Kliniğimiz ve hastanemiz mikrobun yaşamasına fırsat verilmeyecek bütün ortak kullanım alanları asansörler,asansör düğmeleri,kapı kolları ameliyathane,laborotuarlar,tuvaletler,bekleme alanı,koridorlar ve hasta odaları özel dezenfektanlarla temizlenip yüksek güvelikli bir ortam sağlanıyor.

Merhaba!
Muayene ve Bilgi için Ulaşıyorum.